Odeslat emailem odkaz na příspěvek #88843 od: Josef

TJDXZFT

(*) označuje povinná pole

Vyhledávání

Petr Berka30.května 2020, 10:54 hod#88944odkazcitovat

@Pepan: Nebyl bych tak ostrej - v tomto případě není jisté, zda nejde o nějakou GDPR/antireklamní nebo bezpečnostní featurku. Internet v roce 2000 si myslel, že může zprocesovat a vylepšit všechno, a není tomu pravda. Občas se věcem kladou meze, a není to úplně vždy špatně. Jinak dobrý námět na funkcionalitu.

@Nikto:
Ano, je možné, že se už nikomu do práce nechce, na diverzifikaci není síla, návratnost v dnešní zákaznické skladbě (DIY sektor) je menší než kdysi. Už vůbec se pak nebude chtít do práce jenom proto, aby si hrál na svém písečku a měl z toho hraní radost. Je to koneckonců práce. Musí se to někde projevit a zaplatit. Jistě, PD asi žije spíš z velkoobchodu. Pak je otázka, zda v nějakém vývoji a měření pokračovat. Mě přijde z těch tří cest pokračování současným způsobem to nejhorší. Buď to pohřbít, a nebo hodně se posunout.
RCF se koupí na Alze myslím právě kvůli Prodance, takže tady zase netrefa. Pan Hrůza není Český audio král, aby mohl za nějaké ostatní entity a překupníky, a prodat jim něco také není nemorální, takže důvod toho rozboru situace úplně nechápu. Respektive nechápu jeho cíl.

Nikto29.května 2020, 11:40 hod#88943odkazcitovat

TO: Pepan & Petr Berka
Pěkně napsané, ale nepomůže to, pan H. má na háku protože i tak má obrat hlavně od překupníků co podlézájí cenu nebo ani nevědí co prodávají ... i když o sobě říkají jsem profík nebo těch Muzi.. co říkají muzikantem kup si techniku a budeš dobrý zvukař - osvětlovač ačkoliv si dosud hrál jen na harmoniku ... oni mu přece dělají obrat ně jeho vlastní e-shop který nesplňuje moderní parametry.
Načež když RCF koupíte i na Alze

Pepan29.května 2020, 06:37 hod#88942odkazcitovat

Měli by jste si trochu pohrát s nastavením eshopu. Když si jako registrovaný a přihlášený zákazník naplním košík a po opětovném odhlášení a přihlášení zjistím že je prázdný, tak bych vraždil. Hlavně pražáky. Vyhledávání dle parametrů zde těž vázne ....... nebo spíš neexistuje. Bytostně nesnáším němce, ale bohužel vám musím dát za příklad eshop thomann.de. Tam se prosím inspirujte, jak se to má dělat. U firmy s tak letitou tradicí jako je Prodance bych očekával trochu sofistikovanější eshop.

Petr Berka26.května 2020, 19:29 hod#88941odkazcitovat

Ahoj.

Když má teď PD tu novou posilu, a modernizuje shop, nezvažoval někdo modernizaci vývoje a měření? Ty tisknutý grafy, to je docela peklo při odečítání, doba postupuje, člověk by čekal konzistentní digitální data. Nové možnosti, měření THD atd. Rozumím, že tato záležitost nemusí být hned vyčíslitelná v penězích, ale za deset let to bude jak u opic. Novejch řešení a měničů hafo, a přijde mi nevhodné zůstávat v jeskyni. Nejen já se u tohoto při nákupu rozhoduju, a data Prodance začínají být méně a méně relevantní nebo dostatečná. Internisti jistě vědí od kud vítr vane, ale já to taky myslím vážně. Je to hrůza pane Hrůza. Moderní logistika, AI, cloud, FEA, Klippel, všechno Vám to utíká pod prsty. :-)

Petr.

Marek - ATW service24.května 2020, 09:48 hod#88940odkazcitovat

JanS: Zatímco s G2 jsem nikdy žádný problém neměl, asi tříletá handka G3 (vysílač) se mi sama náhodně mutovala... U dovozce to opravili za pár korun...

Filip servis19.května 2020, 17:21 hod#88939odkazcitovat

To michal d.: Servis světel Elation běžně provádíme. Pro více podrobností mne prosím neváhejte kontaktovat emailem.

JanS19.května 2020, 11:23 hod#88938odkazcitovat

Dobrý den, mám bezdrát set Sennheiser ew300 g3 recívr a handku skm300 g3. Je normální, že při odMUTEování handky tlačítkem se mi do výstupu dostane pěkně nechutný nízkofrekvenční pulz? Čím by to mohlo být způsobené? Setkali jste se s tím někdo? Bohužel se mi o tomto problému nikde nepovedlo nic najít.
Děkuji

michal d.19.května 2020, 09:17 hod#88937odkazcitovat

zdravim, jak je na tom Prodance se servisem Elation ? diky

Martin S.27.dubna 2020, 14:23 hod#88936odkazcitovat

Pavel: Máme skladem 500 metrů.

Pavel18.dubna 2020, 11:12 hod#88935odkazcitovat

Zdravím do Holešovic - kdy bude k dostání Tasker C300 ?