Fórum

Odpovídáte na příspěvek

08.04.2017 09:10
#88296 detail odpovědět

Ahoj, mam suby 2x1200w RMS. Zesilovac bych chtel qsc 1850hd hlavne kvuli i cene...otazka... staci by jeden 1850 na 2 takove suby? Asi doporucite koupit radsi 4050 ze?

Napsáno zbývá znaků