To Hruza: Díky za typ na Mackie. Už jsem na ně kdysi koukal, ale omezujou mě ty peníze. Nevíte teda ještě někdo o levných monitorech (stereo) na blízký poslech do mini studia? Cena tak 6000,-. Nejlépe aktivní...