To je jedna ze značek, které se kdysi daly prodávat, protože první liga byla drahá, podobně Zeck, Chameleon, Yorkville atd. Taky se tenkrát spousta zesilovačů vyráběla podomácku nebo maloseriově, protože i druhá a třetí liga stála mnohem víc peněz, než součástky potřebné ke stavbě (třeba ta Ločesa, Elmety, Houdkové, RTG aj.) Myslím, že je to už za námi (za námi teda určitě, ale i za Vámi :-)))