Fórum

Odpovídáte na příspěvek

Martin
25.09.2005 17:08
#9003 detail odpovědět

Asi máte pravdu. Rozhodl jsem se pro ty Selenium D 210 Ti ... Tu vyhýbku mám dát na jakou dělící frekvenci?

Napsáno zbývá znaků