Fórum

Odpovídáte na příspěvek

08.04.2017 16:28
#88301 detail odpovědět

Nemůžu vědět, jestli to bude stačit. Třeba nemusí stačit ani dva MT18SUB na to co chcete dělat, nicméně i s jedním RMX1850HD jsem párkrát dokázal v noci zbuntovat vesnickou domobranu, která mí pak táhla na aparát jak vojsko na hradby....

Takže práci to udělá. Tím si můžeš být jistý. Napíšu to jinak. Kdybych mermomocí dneska chtěl používat ty tvé reproduktory(které nejsou nikterak špatné), rozhodně bych si k nim dal zesilovač třídy a kalibru RMX1850HD/2450. Odpovídá to bezpečnému provozu a asi i cenově. Věděl bych, že pak přežijou skoro všecko. Se silnějšími zesilovači už by nemusely. Rvát z nich ten poslední decibel, když budou skoro jistě omezeny výchylkou, bych se za podstatně větší peníze, nepokoušel. Toť můj názor. Někdo může míti třeba jiný, a abys opravdu věděl, kde je pravda, budeš si to muset zaplatit a vyzkoušet sám. Zkušenost tolik prostě stojí, když kolem nemáš nikoho, kdo by ji s Tebou sdílel na place.

Napsáno zbývá znaků