Je tro trošku málo. Ale ne zas tak moc - ten reproduktor nemá moc velké možnosti co se výchylky týká (Xmax), takže pokud z toho budeš chtít tahat hodně/co nejvíc basů, jistě bude reproduktor ten, který zatahá za kratší provázek. RMX 1850HD nebo 2450 mi přijde jako "konzervativně adekvátní". Šlo by víc, ale musel by ses mít napozoru, nebo přidat processing. Sám jsem s 1850HD používal B&C 18NW100, a jakmile někdo dostal roupy snažit se z toho vymáčknout co nejvíc (což někteří zkusí vždycky) ukázalo se, že to je akorát - reproduktory to přežily, když jsem u toho nebyl. Řekněme, že nárůst výkonu o ten poslední decibel by pravděpodobně stál tolik, že se Ti to nevyplatí. Jedině, že bys v budoucnu očekával další upgrade.