Ahoj, jedna se o 18sound 18w2000 v mt18sub a pouziti je pouze na reprodukci spis rock, dance, R&B ... ziva hudba vubec. Spis domaci oslavy, male zabavy a tak.
Ale nerad bych zesilovac nejak pretezoval do limitace nebo naopak repro vyuzival z poloviny vykonu... Jde mi o to jestli fakt investovat a setrit na drahy zes nebo by stacil jeden 1850 pripadne pro kazdou bednu jeden.. ale to uz bych radsi prqve uvazoval o 4050 nez 2x1850