Používáme suchej, vytápěnej sklad. A v případě zmoknutí kejsů otření suchým hadrem. :-D Jinak zoxidovaný hliníkový profily jsem ještě neviděl, spíš železné kování - napřed zčerná pozinkování a potom to začne rezavět... bohužel.