Krásný den, chci se zeptat jestli funguje servis.jelikož je doba dovolených tak to chápu:) Ale potřebuji na rane empath potenciometr celkové hlasitosti,psal jsem mail na servis a nikdo zatím neodpověděl. Děkuji