Tady: http://www.partypeople.cz/press-release/?rowid=275 A ještě jeden: http://musicserver.cz/clanek/11888/Underworld-privezou-zvukovou-techniku-z-rise-snu/ Tak jsem chtěl vědět, jestli na té technice snů někdo byl. Aby jsme se poučili.:-))