Fórum

Odpovídáte na příspěvek

02.12.2014 07:59
#86328 detail odpovědět

Když spojím iPad,AirPort a iDrack tak to asi po pěti minutách zamrzne. U obyčejné wifi to chodí zatím bez problémů. Nevíte někdo proč? Dík.

Napsáno zbývá znaků