Fórum

Odpovídáte na příspěvek

30.10.2014 10:16
#86133 detail odpovědět

Jo, já ho půjčoval dva roky až do letošního září, komplet v jednom case (DL+wifi+ipad), ale jeden zákazník si ho natolik oblíbil, že si ho už nechal, resp. odkoupil...
Teď čekám na DL32R...

Napsáno zbývá znaků