Marek D.: máme zkušenost s párákem PEAVEY 16+4 se zařezávacími canony, vydržel přes 10 let, byl z druhé ruky, předělali jsme to z obou stran na NEUTRIK, páry jsou ve folii, prolézá to ze všech co máme nejméně. AES nebo DMX není slyšet:-) Pájení olovnatou pákou:-)