Fórum

Odpovídáte na příspěvek

24.08.2005 14:17
#8397 detail odpovědět

Takže po výplatě bych zkusil přivézt celej aparát. Huberte, Ty nejsi v Praze, že ne?
K.

Napsáno zbývá znaků