Fórum

Odpovídáte na příspěvek

16.08.2013 10:37
#83154 detail odpovědět

Mně se to teda nelíbí spíš esteticky, přijde mi, že to úplně neladí se zbytkem stránky. Ale možná je to jenom zvyk na starý design...

Napsáno zbývá znaků