iDR 48 : prosím, kdo poradí jak nastavit sítě pro provoz iLive a zároveň nepřijít o možnost připojení k wifi ? zatím jsem bezúspěšný, buď iLive, nebo internet, dohromady dojde vždy ke kolizi, většinou v neprospěch wifi... dík moc