Fórum

Odpovídáte na příspěvek

p.A.
16.07.2012 14:01
#77031 detail odpovědět

mate uz niekto odskusane HDL20-A ? uvazujem zakupit po 2 kusky na stranu na zaciatok k 6 kusom BCSUB18 s PL380. zameranie aj male rocjkove koncerty ale aj reprodukovana hudba. je moznost si ich niekam prist vypocut najlepsie niekam von.? nejake nazzory tych co to poculi by ma zaujimali vdaka

Napsáno zbývá znaků