Fórum

Odpovídáte na příspěvek

jirka m.
27.03.2012 19:48
#75776 detail odpovědět

Psalo se taky, že zesáky Audyn nejsou moc ok, šly by požít dočasně pro krmení výškové sekce, od 1kHz do 8ohm?
Co je na nich špatného?

Napsáno zbývá znaků