Dle mého názoru, proč vypínač? proč volume? já mám na monitorech pořád naplno a pořád zaplo!! A když mi to někdy bedňáci ti aktivní vypnou či ztlumí, tak na příštím kšeftě přemýšlím co je ku....va. Dle mého názoru zbytečnost.