Fórum

Odpovídáte na příspěvek

06.01.2004 09:03
#754 detail odpovědět

Diky vsem. Bral bych klidne i 8 ohm bednu, prece jenom by to bylo o neco malo bezpecnejsi a hrat by to melo taky dost. Kamos mel bednu s 2x15 (mozna i 2x12...ale spis to byly patnactky...uz nevim presne) Eminence, nevim, jaky typ...odhadem tak 100l objem, akorat na zadni sedacky:). Napsano na tom bylo 200W...I se 100W Peaveyem to hralo dost nahlas a zvuk byl taky dost dobrej. Ani to moc nevazilo...a to byla z drevotrisky...urcite to nebyla ani 18mm...docela se divim, ze to ani moc nerezonovalo...zkratka to byl takovej malej zazrak...akorat za to tenkrat dal skoro 10 litru...

Pro Huberta: Jaky typ z vasi nabidky bys mi doporucil? Cenovej limit je cca 5000 za repro...A co treba 2x Delta 12LF?

Pro Radka: Mrknul jsem na to BC do katalogu...ta cena by asi nebyl nejvetsi problem...je to tak na hrane toho, co do toho chci dat...ale problem je udavana nejvyssi frekvence - 2kHz...na basu by to chtelo spis 4kHz,i kdyz uz pak bude smerovat...kdybych k tomu musel davat nejakou hornu, tak uz to bude dost pres limit...chci to spis do zkusebny, tam si to natocim na sebe, na akci stejne hraju nejradsi primo do mixu...

Napsáno zbývá znaků