Takový jistič je na houby a zesilovač dostává opakovaným nahazováním a padáním (a všechno, co je na stejné větvi taky) pěkně na prdel. Já jsem tady měl na stole opravdu hodně zesilovačů, ale nahazovat jističe nechodím, jak je rok dlouhý.