Fórum

Odpovídáte na příspěvek

27.01.2012 00:51
#74487 detail odpovědět

Takový jistič je na houby a zesilovač dostává opakovaným nahazováním a padáním (a všechno, co je na stejné větvi taky) pěkně na prdel. Já jsem tady měl na stole opravdu hodně zesilovačů, ale nahazovat jističe nechodím, jak je rok dlouhý.

Napsáno zbývá znaků