Zdravím ve spolek, dovedl byste mi někdo říct jaký rozdíl je mezi zesilovači qsc plx2 3102 a qsc plx 3002? A případně jestli je možný pak následně najít rozdíl při použití na krmení reproduktorů 2 x BC 10MD26/8 na jeden kanál? Díky Jirka