Díky. Zkusím ten Dispercol, to je poměrně známý a osvědšený a je v prodeji i u nás ve městě. Mě šlo o to, aby ten spoj nějaký léta vydržel. Rakoll tu asi nemáme, ale pozeptám se. Ještě jsem koukal na lepidla Soudal, ale nevím, zda lepší voděodolný...