Fórum

Odpovídáte na příspěvek

21.09.2011 22:22
#71834 detail odpovědět

Radime asi si toho ještě moc neslyšel,jinak bys nemohl tvrdit-cituji-hrálo to dost i do dálky.Mimo jiných sestav sám TT25 vlastním a používám je na malé akce:Tím,že jsou v tom 15"repro tak to do dálky nehraje a hrát ani nemůže.Pro akci dle fotografie nedostačující.Jinak samozřejmě každý chce urvat co jde,ale,že na to hrál Kryštof mě docela zaráží,sory,neber to ve špatnym,ale na toto jsem reagovat musel.

Napsáno zbývá znaků