Pardon za ten paskvil co jsem stvořil, včera se flámovalo :-) K prodeji na DEMO3: Můžete prosím nějak alespoň orientačně uveřejnit, co ze skladu za "zbytky" se bude prodávat? Pravděpodobně bych tam jel jen kvůli tomu.