Fórum

Odpovídáte na příspěvek

12.07.2011 20:20
#70347 detail odpovědět

A co ten sloní trus, nešlo by něco uhrát z něj ? Bedny z velbloudího trusu jsem už viděl, to jsou ty, co stojí pár třípásmovek míň než jeden podprůměrný reprák, ale na ten zoo reklamu nemá, takže se asi na nic jiného nehodí.

Napsáno zbývá znaků