Versace:moc děkuji za snahu mi poradit, jak by měla vypadat ozvučnice? hledám takovou, která bude menší, než na 15" jak jste psal, co např takový beymasub12 ?velikostí by byl pro mne úplně ideální, je vhodný pro12TBX100/8? díky