Dobry den chtěl bych se zeptat čim bych mohl osadit tydlencty reproduktory: http://www.muzikant.cz/zvuk-a-nahravani-4/reproboxy-77/reproboxy-pasivni-108/omnitronic-tx-1220-12566.php jak bych to vypočítal díky za odpověď