Fórum

Odpovídáte na příspěvek

Petr
01.06.2005 20:32
#6691 detail odpovědět

Ja na to mam takovej ten klasickej kulatej gril, mam Fane AX 300BASS a tesneni je tam zezhora ale v krabici bylo jeste jedno. Tak ja uz nevim jak to tam mam pridelat, Huberte porad jak bys to pridelal ty? Jinak prijde to do bedny ktera bude potazena kobercem.

Napsáno zbývá znaků