Fórum

Odpovídáte na příspěvek

15.11.2010 16:40
#64476 detail odpovědět

Tak šlo by to napětí z měniče zvětšit (transformovat nahoru), pokud to to bez toho nebude stačit, ale já myslím, že by mohlo, reproduktor je jako mikrofon docela účinný (pokud to nebude úplný sajrajt).

Napsáno zbývá znaků