Fórum

Odpovídáte na příspěvek

13.05.2005 15:48
#6411 detail odpovědět

Sakra uz to zase nejde s plnym poctom znakov! Admin nieco tu smrdi, zeby tie vavriny? Musim to poslat na dva krat.

Napsáno zbývá znaků