Fórum

Odpovídáte na příspěvek

MTJ
23.10.2010 01:14
#64058 detail odpovědět

to marek: omnitronik a ostatní čínský šroty této kategorie jsou vyhozený prachy...!!! Kup, si raději laciné zesilovače od Tapca, EAW atd. Koukni tady do eshopu.

Napsáno zbývá znaků