Lukas> u nejvykonejsiho modelu kukuku (je to ten ve tride H) opravdu dochazi k problemum s vyhazovanim jisticu. Obejit se to jiste da - schema takove upravy po ruce nemam ,ale nemel by byt problem to nekde najit popripade se na to urcite da sehnat neaka lehka stavebnice apd.