Petr...To je provokace? Nudíš se? Nebo neumíš hledat v příspěvcích? Chceš si dokázat, jak sis koupil PSA dobře? Chceš tady opět tu debatu o ničem rozpoutat? Co Soudking a QSA nebo BV? To by Tě nezajímalo? Jak si stojí?
Co je 2x15+2?
Co je utáhnout? Proč neutlačit nebo neutrhnout?
Co je venkovní akce? To bude pršet na Tebe? Nebo na bedny? Nebo na zesilovač?