LUK:Myslím ža ta skelná vata co se dělá nyní není už takové svinstvo jak ta co se dělala kdysi. Vlastně to vím protože jsem byl a bývám občas v těsném kontaktu s oběmi :-) Ale vatelínové rouno za pár babek od čalouníka je proti tomu jako dětská plenka :-)