Nemyslím, že bych zrovna já aktivky nějak "prezentoval", určitě se dá dohledat, že jsem byl vždycky spíš mírně proti nim, přesněji řečeno jsem ty proponované výhody nepokládal za zase tak velké v porovnání s nevýhodami. Jenže já nejsem trh a na něm se to za posledních pár let vyvinulo tak, že naprostá většina výkonu se prodá v aktivních bednách a ne v externích zesilovačích. Naprostá většina analogových i digitálních procesorů se opět prodá v aktivních bednách a navíc je v nich samozřejmě i nejvíc reproduktorů. To je fakt a fakta já zásadně respektuji, reflektuji a - prezentuji :-)
Smutné především je, že někdo vůbec má aparát LEM a X-treme, ačkoli s ním zažívá opakovaně podobné průsery. To nevrhá vůbec žádné špatné světlo na aktivní bedny, ale na aktivní prodejce druhé a třetí ligy, kterým je jedno, co za nimi zůstává za spoušť, hlavně že taky "mají zastoupení" a dokud jim zbývají zákazníci, tak je to nějak uživí.