Já hlavně nechápu, co si slibuješ od předělávání značkové 4x10" bedny na 2x12" ?? 10" použitelné na basu jsou běžnější, než 12", dost výrazně se změní plocha membrán, nejspíš i impedance a chápal bych to, kdybys nějaké ty vhodné 12" UŽ MĚL.