Rosi: Taky má 1850hd a přivádím do L kanálu signál, provoz bridge na suby a taky mi clipy nejedou stejně a to mám poťák kanálu 2 uplně stažený a levý dle potřeby... PS: Zkus se zbavit toho uliho... moná to bude clipovat stejně :-D kod:EFQBX