to bakus:Suchý štětec je ideální,impregnované membrány mají výhodu,že je lze šetrně omýt vlhkou houbičkou,(pod sprchu bych s celým reproduktorem nešel:o)) to kaligula:Zrovna vysávám průzvučné molitany,ta část u basreflexů jde obzvlášť blbě..:o))