To Hubert : a existuje nějaké takové, jakože trochu pravidlo podle kterého můžu reproduktory rozdělit?? tj. podle hodnot TS parametrů se tento reproduktor hodí do basreflexu, tento na basy ,tento na basy vůbec ne, tento do šneku atd.....?