stavební otazka :) když se do překlížky vyřeže otvor tvaru madla co se dává zevnitř za misku nebo jak to nazvat??chtěl sem to tak udělat misto osazeni kovovejch madel...... myslim že i megaton sloup bedny to tak maji taky