Fórum

Odpovídáte na příspěvek

Camrák
03.11.2009 10:18
#54692 detail odpovědět

To Kouba: Sorry překlep! Nějak mi to po ránu nemyslí!
Tímto se Hubertovi omlouvám!

Napsáno zbývá znaků