Mě to připadá že tady na Prajzké nejsou žadné akce, stojí to tu za hovno. Jdu se podívat k těm pitomým Kravařákům na kravařský odpust, kde budou zvučit zase ty nemehla z WORM Music..Nightwish revival a další..Zase přijdu nasraný....Zdar..R