Fórum

Odpovídáte na příspěvek

12.03.2005 16:46
#5191 detail odpovědět

...apropó už se nekomu porouchal ???
nestyďte se :-)) já jsem ještě nezaregistroval nějaké návaly poruchovosti EPček

Napsáno zbývá znaků