Petr V.: Díky za pěkný odkaz s počteníčkem. Nejvíc mě asi dostala takhle fotka http://www.jps.com.au/photos/album/world-title-fight-2003/page/1/photo/wtf-5_700-jpg Jdu do dílny dodělat na všechny racky závěšovací ližiny:-D