Fórum

Odpovídáte na příspěvek

kaligula
04.08.2009 17:15
#51402 detail odpovědět

pokud finance nejsou problém tak bych volil PLX, je lehký, výkonný, a v případě rozšíření aparátu najde širší uplatnění

pokud finance nejsou vůbec problém což takhle PL340 nebo 380 ?? na to si pak těch subů může do budoucna pověsit více

Napsáno zbývá znaků