pokud finance nejsou problém tak bych volil PLX, je lehký, výkonný, a v případě rozšíření aparátu najde širší uplatnění pokud finance nejsou vůbec problém což takhle PL340 nebo 380 ?? na to si pak těch subů může do budoucna pověsit více