Michal To není SBéčko ani náhodou.Kluci , když už chcete něco kopírovat , kupte si alespoň jeden originální kus , ono to potom opravdu nehraje. A taky je potřeba změřit alespoň impedanci s různými reproduktory a doladit nátrubky.