Fórum

Odpovídáte na příspěvek

kokoumes
15.06.2009 22:43
#49501 detail odpovědět

Vypadají slušně... Ten tvar se mi líbí víc než to co mam já... Skoda že jsem nepostavil něco na 12 palců... Ta patnáctka je zbytečne velká.

Napsáno zbývá znaků