Proč PD? Je tu vice nadšenců kteří tvrdí,že každý W repra se musí vyižít! A spálit PD1850 je slušná darda a opravdu mistrný kousek Je fakt že nějaký dB získáme,ale za jakou cenu. To si musí každý rozhodnout sám. Mě repra slouží již pěkných pár roků.